![Представники управління взяли участь у онлайн-діалозі«Відновлення та реконструкція через проєкти муніципального партнерства» (U-LEAD)](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/d8KrYlvJ0eFteiCMy0TUV98MgMiJMWTF.jpeg&w=570&h=321&fit=crop&s=ae3614a4bfcff32b95416267ca42dba8)
Представники управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій взяли участь у онлайн-діалозі «Відновлення та реконструкція через проєкти муніципального партнерства», який відбувся сьогодні - 28 липня 2022 року, в рамках Програми «U-LEAD з Європою».
Головна мета діалогу – представлення та обговорення стратегії відновлення та реконструкції громад, які базуються на проєктному підході та забезпечують ключову роль муніципалітетів у зусиллях з відновлення територій в Україні – як тих, які безпосередньо постраждали від війни, так і тих, які забезпечують прийом переміщених громадян і підприємств.
Для Рівненської міської територіальної громади, як громади яка приймає переміщених осіб та релокований бізнес є важливим впровадження інвестиційних проєктів, що сприятимуть створенню додаткових робочих місць та забезпеченню надання послуг для населення та бізнесу.
Під час заходу було представлено важливість муніципальних інвестиційних проєктів та їх реалізації у відновленні та відбудові України, а також обговорено:
- оцінку завданих збитків як основу для відбудови та розробки стратегії відновлення;
- визначення потреб у послугах у зв’язку з переміщенням населення;
- перенесення підприємств у безпечніші райони та покращення можливостей працевлаштування;
- спроможність місцевих громад керувати інклюзивними процесами відновлення та відбудови через готові до реалізації муніципальні інвестиційні проєкти з відновлення.
Сильні та спроможні громади – запорука відбудови України!