![Участь у процесі відбору міст-партнерів USAID Проєкту енергетичної безпеки](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/zpg0KTWGJp-thu-S07rVoQIqtK0p0SBg.jpg&w=570&h=321&fit=crop&s=94f1d298bdfecba99f0282200b8fe9ca)
Участь у процесі відбору міст-партнерів USAID Проєкту енергетичної безпеки
23 квіт. 2021 р.
Управлінням з питань стратегічного розвитку та інвестицій підготовлено та подано аплікаційну форму щодо участі у процесі відбору міст-партнерів USAID Проєкту енергетичної безпеки для надання технічної допомоги муніципальним стейкохолдерам у імплементації реформ, спрямованих на оптимізацію та розвиток інфраструктури теплопостачання.
В рамках проєкту передбачено, що для кожного міста розробляється індивідуально перелік заходів для підвищення якості теплопостачання. Також USAID Проєкт енергетичної безпеки допомагає залучати інвесторів для реалізації інвестиційних проєктів у галузі теплопостачання.
З метою залучення додаткових фінансових ресурсів, управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій постійно здійснює моніторинг діючих грантів і програм.