![Триває робота над проєктом «Впровадження енергозбереження в закладах та установах, що належать до комунальної власності м. Рівне та модернізація вуличного освітлення»](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/LnhYvg0PD7NRYgkjcLJXCeiUNoXrIkrT.jpg&w=570&h=321&fit=crop&s=4748edff46d7e06f1d993eb9b6b22f6b)
15 жовтня 2019 року місто Рівне з робочим візитом відвідали представники компаній НЕФКО, Свеко та Гарде.
Експерти продовжили роботу над проєктом «Впровадження енергозбереження в закладах та установах, що належать до комунальної власності м. Рівне та модернізація вуличного освітлення», який буде реалізовано спільно з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією НЕФКО та фінансовою організацією, що забезпечить виділення гранту для проєкту.
Експерти спільно з представниками міста (управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій, управління капітального будівництва, управління бюджету і фінансів, управління освіти, КП «Міськсвітло») працювали над проміжним звітом з написання техніко-економічного обгрунтування проєкту.
Проєкт включає два компоненти: впровадження заходів з термомодернізації в закладах освіти та реконструкцію вуличного освітлення.
В рамках проєкту планується залучити близько 6,5 млн. євро (в тому числі грантових коштів) для його реалізації.