![Подано заявку на участь у навчальній програмі PROSPECT+](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/Dd9snWYxwPapewgskreooGBymCyCAskR.png&w=570&h=321&fit=crop&s=e1d28ea38b91c9bedf80168ba1e397c7)
Енергоефективність та ощадливий підхід до використання енергоресурсів завжди були важливим питанням для Рівненської міської територіальної громади. Впродовж останніх років пріоритетом влади залишається проведення послідовної політики з впровадження енергоефективних заходів, ресурсозберігаючих технологій та охорони навколишнього середовища.
Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій активно працює над підвищенням знань та навичок в даній сфері.
В зв'язку з чим управлінням було подано заявку на участь у навчальній програмі PROSPECT + щодо пошуків інноваційного фінансування для проєктів з енергозбереження.
У переможців конкурсу, під час навчального циклу PROSPECT+ буде можливість скористатися досвідом міст/регіонів-наставників, які допоможуть отримати нові знання та навички в таких тематичних сферах і схемах фінансування, як краудфандинг, ЕСКО-договори, енергетичні спільноти, тощо.
Також буде можливість налагодити співпрацю з муніципалітетами, які реалізували або реалізовують проєкти з енергоефективності за подібними схемами фінансування.