![Ключові чинники успіху - БАЧЕННЯ, ВІДКРИТІСТЬ на ОТОЧЕННЯ, АКТИВНІСТЬ](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/XEIojm2fp_U7zv4dBrCTaW47YWSjbYDC.jpg&w=570&h=321&fit=crop&s=4a012b0c49029cb3c922860b850156b8)
22 червня 2018 року в м. Рівне в рамках проекту «Професійні кадри в місцевому самоврядуванні – формування компетентних команд публічної адміністрації в сфері підтримки реформи самоврядування в Україні» відбувся семінар –“Управління місцевим розвитком”. Під час заходу представники Люблінської гміни поділилися своїм досвідом та стратегією обслуговування інвесторів, а також реалізацією неінвестиційних міжнародних проектів.
Група експертів на чолі з керівником делегації з міста Люблін, Кшиштофом Лонткою (Krzysztof Łątka), зфокусувала увагу на головних факторах, які впливають на розвиток міст, через призму стратегічного, секторного, проектного та партиципаційного управління. Колеги з Адміністрації міста Люблін, Лукаш Ґошь, заступник директора Управління стратегії і обслуговування інвесторів та Анна Ястшембська, начальник відділу реалізації міжнародних проектів Управління неінвестиційних проектів Адміністрації міста Люблін поділилися своїм досвідом та баченням процесів по ефективній роботі та залученню інвесторів, а також надали конструктивні поради у сферах стратегічного та проектного менеджменту.
Метою проекту є підтримка і розвиток кадрів української публічної адміністрації та популяризація належного управління в сфері впровадження реформ, які виникають з Угоди про асоціацію Україна-ЄС у 8 обласних центрах України.
Проект співфінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща в рамках польської співпраці для розвитку.