![За участі представників управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій відбулось засідання в межах проєкту НЕФКО-3](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/m9kWKrw0M5pU6uJKQ3OOiwwJnb7HB5wy.jpeg&w=570&h=321&fit=crop&s=c0a990ebf2178e66ac7fac94b5f421eb)
Нещодавно відбулась зустріч в рамах реалізації Лоту 5 (крани+кухні), що впроваджується в межах проєкту НЕФКО-3 «Впровадження енергозбереження в закладах та установах, що належать до комунальної власності м. Рівне та модернізація вуличного освітлення».
Зустріч відбулась за участі голови групи з реалізації проєкту Ігоря Кречкевича, представників управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій, управління освіти, управління капітального будівництва виконавчого комітету Рівненської міської ради та фірми-підрядника, яка виграла тендерну процедуру на встановлення кухонного обладнання, поставку кранів та аераторів. На зустрічі в онлайн-режимі були присутні представники компанії НЕФКО та Гарде.
В ході засідання було обговорено прогрес реалізації заходів щодо встановлення сучасного кухонного обладнання, та планові дати його поставки.