![Реалізація проєкту «Культурна спадщина кухні – просування кулінарних традицій через професіоналізацію гастрономічної пропозиції Любліна і Рівного»](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/jjl50_SGdwVtFlz5_4yEyfvS4JbIYPQQ.jpg&w=570&h=321&fit=crop&s=3f2682b4785350aab907f07ae8a33d40)
Управлінням з питань стратегічного розвитку та інвестицій продовжується реалізація проєкту «Культурна спадщина кухні – просування кулінарних традицій через професіоналізацію гастрономічної пропозиції Любліна і Рівного», в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014 – 2020, що реалізується у рамках Європейського Інструменту Сусідства.
Наразі Управлінням здійснено державну реєстрацію проєкту в Секретаріаті Кабінету Міністрів України та підготовлено Програму реалізації проєкту, яка прийнята на сесії Рівненської міської ради (Рішення від 30.01.2020 № 6983) http://rivnerada.gov.ua/PublicServices/decisions/s...
Довідково:
Управлінням з питань стратегічного розвитку та інвестицій 16 грудня 2019 року підписано грантовий договір з Міністерством інвестицій та економічного розвитку Республіки Польща.
Грантовий договір підписано щодо реалізації проєкту «Культурна спадщина кухні – просування кулінарних традицій через професіоналізацію гастрономічної пропозиції Любліна і Рівного».
Сума гранту становить 59225,45 євро.
Управління виступає головним бенефіціаром проєкту, партнерами щодо проєкту також є ГО «Агенція сталого розвитку міста» та Уряд міста Люблін.
Проєкт «Культурна спадщина кухні – просування кулінарних традицій через професіоналізацію гастрономічної пропозиції Любліна та Рівного» створено та реалізовується за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.
За зміст публікації несе відповідальність лише Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Рівненської міської ради, і він не відображає позиції Європейського Союзу.