Представники виконавчого комітету Рівненської міської ради з метою обміну досвідом реалізації проєктів з енергозбереження відвідали Луцьк
18 черв. 2021 р.
Представники управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій та управління капітального будівництва виконавчого комітету Рівненської міської ради з робочим візитом відвідали Луцьк.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7b/1/16/1f7e1.png)
Метою робочої поїздки до колег в сусідню міську територіальну громаду стало питання обміну досвідом з реалізації проєктів з енергозбереження, що впроваджуються як виконавчим комітетом Рівненської міської ради, так і виконавчим комітетом Луцької міської ради спільно з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією НЕФКО.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7b/1/16/1f7e1.png)
Луцькі колеги поділилися своїм досвідом з реалізації проєктів та наочно продемонстрували результати їх впровадження, запросивши рівнян безпосередньо на один з об’єктів, де впроваджено заходи з термомодернізації.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Представники виконавчого комітету Рівненської міської ради, в свою чергу поділилися питаннями, з якими довелося зіштовхнутися при реалізації проєктів з енергозбереження, та розповіли про результати реалізації уже двох впроваджених проєктів (проєкт НЕФКО-1 включає заходи з термомодернізації в ЗОШ № 18, ЗОШ № 27; проєкт НЕФКО-2 – в НВК № 26).
![](http://investrv.org.ua/storage/web/source/1/58lE6o4D0tWAf5H-OK8UhLmWoF-4t3M_.jpg)
![](http://investrv.org.ua/storage/web/source/1/5335NkWC0t0gbkY7cLNijFlAgPbREyB2.jpg)