![Подано заявку в рамках спільного проєкту Міжнародної Організації Праці та Програми розвитку ООН «Розширення економічних можливостей для жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні»](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/LUx0VJUbAgp_Y9xAZ4Tfx9jesPOtCpEi.jpg&w=570&h=321&fit=crop&s=f3023ab204064e2e611acfec540f2312)
Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій спільно з управлінням економіки міста здійснило підготовку та подачу заявки в рамках спільного проєкту Міжнародної Організації Праці та Програми розвитку ООН «Розширення економічних можливостей для жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні».
Проєкт спрямований на стале відновлення рівня життя населення, яке постраждало від наслідків пандемії COVID-19 в Україні, через розширення економічних можливостей для жінок шляхом вдосконалення відповідних інституційних механізмів та створення умов для реалізації таких можливостей.
Запланованих результатів планується досягнути через впровадження заходів у рамках чотирьох взаємопов’язаних компонентів:
1. Інклюзивний політичний діалог щодо розширення економічних можливостей для жінок.
2. Покращення місцевого середовища для розширення економічних можливостей для жінок.
3. Зміцнення бізнес-об’єднань та асоціацій роботодавців для підтримки бізнесу, який очолюють жінки, і захисту трудових прав жінок.
4. Програма зміцнення потенціалу для розширення економічних можливостей для жінок і підтримка ММСП, очолюваних жінками.