![Подано заявку для участі у Всеукраїнському конкурсі стартапів](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/QS1Ky4dS75QYihseSt00-ba1o_LekFX4.jpg&w=570&h=321&fit=crop&s=7d6e2993f2c18b512b9f1c6ff86c8fd3)
Подано заявку для участі у Всеукраїнському конкурсі стартапів "Екомрія"
6 трав. 2021 р.
Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій спільно з командою комунального закладу «Міський Будинок культури» Рівненської міської ради здійснили підготовку та подачу проєктної заявки для участі у Всеукраїнському конкурсі стартапів «Екомрія» проєкту ДТЕК «Енергоефективні школи: нова генерація».
У разі відбору, територіальна громада отримає фінансування зйомки музичного відеоролика, спрямованого на формування екокультури молоді та створення позитивного прикладу для наслідування з метою захисту довкілля та проведення челенджа із закликом приєднатися до ініціативи та проявити себе у процесах збереження довкілля.