![Почесною грамотою міського голови відзначено працівницю управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/l9tIRgbRV8krzt1FTN4NDa8qNnYm1WES.jpg&w=570&h=321&fit=crop&s=e424f9597b3df4d887c05acb21ecc1d2)
Головний спеціаліст управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Рівненської міської ради Діна Гуріна отримала почесну грамоту міського голови за активну роботу та успішну реалізацію проєкту «Культурна спадщина кухні – просування кулінарних традицій через професіоналізацію гастрономічної пропозиції Любліна та Рівного».
Почесну грамоту було вручено заступником міського голови Ігорем Кречкевичем.
Вищезазначений проєкт отримав грантову підтримку від Європейського Союзу та впроваджено управлінням з питань стратегічного розвитку та інвестицій, як головним бенефіціаром проєкту в партнерстві з ГО «Агенція сталого розвитку міста» та Адміністрацією міста Люблін.
Проєкт «Культурна спадщина кухні – просування кулінарних традицій через професіоналізацію гастрономічної пропозиції Любліна та Рівного» створено та реалізовується за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.
За зміст публікації несе відповідальність лише Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Рівненської міської ради, і він не відображає позиції Європейського Союзу.
#Гастротуризм #Смачнотур #КулінарнаСпадщинаРівненщини #Рівне #містоРівне #Rivne #cityRivne #Мацик #Matsyk #EU #funds #ENI #CBC #Programme #PBU #PL_BY_UA #PLBYUA