![Делегація міста Люблін відвідала Рівне з робочою поїздкою](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/imPayvL8biGi5d_gkGkScZKyu9JrNpRm.jpg&w=570&h=321&fit=crop&s=7fa8ea181d858bc4e28c192170cbe38a)
Делегація міста Люблін відвідала Рівне з робочою поїздкою
10 лип. 2023 р.
Представники Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій Департаменту економічного розвитку Рівненської міської ради взяли участь в спільній зустрічі з представниками міста Люблін та представниками структурних підрозділів виконавчого комітету Рівненської міської ради.
Мета зустрічі – спільна робота над подачею проєкту на конкурс Програми Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027, щодо питань безпеки в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.
В ході зустрічі було обговорено основні проблеми щодо питань безпеки в умовах надзвичайних ситуацій Рівного та Любліна, які можливо вирішити завдяки реалізації спільного транскордонного проєкту, а також подальші кроки щодо підготовки та написання спільного проєкту.