![Рівне з робочим візитом відвідали представники міжнародної фінансової організації НЕФКО](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/Roycjqfe3rEe0fUCi-3_bVt5nMFS7rR1.jpg&w=570&h=321&fit=crop&s=ad73e0352cec40efc239fe82573da8fc)
Рівне з робочим візитом відвідали представники міжнародної фінансової організації НЕФКО
17 черв. 2021 р.
Представники компаній НЕФКО та Гарде завітали до Рівного з метою проведення робочої зустрічі в рамках реалізації проєкту НЕФКО-3 «Впровадження енергозбереження в закладах та установах, що належать до комунальної власності м. Рівне та модернізація вуличного освітлення», завдяки якому планується впровадження заходів з енергозбеження у 31 будівлі бюджетної сфери та модернізація вуличного освітлення міста.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/1/16/1f535.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/1/16/1f535.png)
Дякуємо Nefco in Ukraine та Garde Consulting за співпрацю та візит.