![Представники управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій пройшли онлайн-курс «Інформаційна безпека в умовах війни з росією»](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/6E8RlzwGUEP7Eqou6zJdHiC2Wb1s28UM.jpg&w=570&h=321&fit=crop&s=bca02ccd404c3c100219aad879fc506e)
Працівники управління пройшли навчання, яке відбулось в рамках громадського освітнього проєкту «Школа місцевого самоврядування», що реалізовується ГО «Відкрите суспільство України».
Протягом навчання було розглянуто такі основні теми: «Інформаційна війна як загроза національної безпеки», «Особиста безпека під час війни – правила які рятують життя», «Правила інформаційної гігієни - джерела!», «Кібербезпека – захисти свій смартфон, комп’ютер від ворожих атак», «Як споживати інформацію під час війни».
Загалом відбулось 10 занять та підсумковий тест, який складався з 20 питань.
Успішне складання тесту стало запорукою отримання сертифікату.
Під час навчання представники управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій змогли отримати додаткові знання для боротьби з росією в інформаційному просторі.
Наша зброя в інформаційній війні - це критичне мислення, вміння працювати з інформацією, обізнаність та навички.