![Опитування представників бізнесу в рамках підготовки плану заходів з реалізації стратегії розвитку Рівненської територіальної громади на 2021-2023 рр.](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/WlTSiJbdUKW3ZlAK6uWgoL7sYj8J6qdV.jpg&w=570&h=321&fit=crop&s=0a9ebcf25c7fa02664612cd1da8c236b)
Опитування представників бізнесу в рамках підготовки плану заходів з реалізації стратегії розвитку Рівненської територіальної громади на 2021-2023 рр.
19 квіт. 2021 р.
До участі в опитуванні запрошуються керівники підприємств та підприємці, які здійснюють діяльність у м. Рівне та смт. Квасилів. Опитування проводиться Управлінням з питань стратегічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Рівненської міської ради. Детальнішу інформацію про процес підготовки плану заходів з реалізації стратегії Ви можете отримати за телефоном (0362) 623256 або через електронну пошту strateginvest@ukr.net
Перейдіть за посиланням та заповніть анкету
Нам важлива ваша думка!