![ОГОЛОШЕННЯ](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/sSIk_Tocz89ZtMse0yaKfsYqMNpt4PNp.jpg&w=570&h=321&fit=crop&s=a74b355cc2074808e2408eba9bba5b05)
Запрошуємо усіх бажаючих жінок Рівненської області, які мають бізнес ідею, бажають отримати нові навички ведення підприємницької діяльності та започаткувати чи розвинути власну справу, до участі у проєкті!
Міжнародна організація праці (МОП) та Програма розвитку ООН в Україні (ПРООН) запрошує жінок до участі у проекті «Розширення економічних можливостей для жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні». Проєкт реалізується у двох цільових регіонах – Рівненська та Сумська області.
Зацікавленим учасницям з усієї Рівненської області Проєкт пропонує подати заявку на безоплатні триденні тренінги за методикою МОП «Розпочни свій бізнес». Навчання пройдуть в липні, для зручної локації обрано міста: Рівне, Корець та Дубно.
Програма тренінгу включає такі теми: бізнес-план, маркетинг, робота з персоналом, закупівлі, розрахунок собівартості, фінансове планування, стартовий капітал. Всі бажаючі повинні обов’язково пройти реєстрацію за посиланням: bit.ly/3h3Bcog. Відбір учасниць, організацію та проведення тренінгів впроваджує «Ресурсний центр ГУРТ» спільно з тренерами РВСБ.
Ті учасниці тренінгів, які розроблять найбільш перспективні бізнес-плани, отримають менторську підтримку для їх реалізації зі створення нових або розвитку існуючих ММСП, включаючи перехід до більш стійких бізнес-моделей, що допоможуть пристосуватися в новому посткризовому бізнес-середовищі.