![НЕФКО-2](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/AlSB4i58nmqZ6FBr96monBUNorkGPNOv.jpg&w=570&h=321&fit=crop&s=35e75c157789d36cdb209e7dc07691ec)
НЕФКО-2 "Впровадження енергозберігаючих технологій у навчальному закладі м. Рівне"
21 трав. 2020 р.
http://investrv.org.ua/storage/web/source/1/AdgutvlpwB1xGMpyV3vkk-iXpx8JPNIc.pdf
В місті Рівному, завершується реалізація проєкту «Впровадження енергозберігаючих технологій у навчальному закладі м. Рівне», за фінансової підтримки міжнародної організації Північної Екологічної Фінансової Корпорації НЕФКО.
Це вже другий проєкт, який реалізовується в місті спільно з НЕФКО. Проєктом передбачено впровадження інноваційних заходів комплексної термомодернізації у навчально-виховному комплексі № 26.
Загальна вартість проєкту складає 22 млн. грн.
Сума залучених коштів від НЕФКО дорівнює 12,5 млн. грн., під відсоткову ставку - 3% річних в гривнях.