Відбулась онлайн-зустріч представників керівного комітету в рамках реалізації проєкту «МАЦИК»
Відбулась онлайн-зустріч представників керівного комітету в рамках реалізації проєкту «МАЦИК»

Сьогодні відбулась онлайн-зустріч керівного комітету проєкту «Культурна спадщина кухні – просування кулінарних традицій через професіоналізацію гастрономічної пропозиції Любліна та Рівного», що впроваджується в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

У робочій зустрічі взяли участь представники управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій (головний бенефіціар проєкту), ГО «Агенція сталого розвитку міста», Адміністрації міста Люблін.

В ході зустрічі було обговорено актуальний стан впровадження проєкту та подальші етапи його реалізації, пристосовуючись до умов пандемії.

Як стверджує заступник начальника управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій Роман Ширко, – нам довелося прикласти чимало зусиль щоб реалізувати заходи проєкту в умовах пандемії, переорієнтувавши більшість заходів в онлайн-формат і при цьому досягти бажаного ефекту з промоції проєкту та його результативності.Проєкт «Культурна спадщина кухні – просування кулінарних традицій через професіоналізацію гастрономічної пропозиції Любліна та Рівного» створено та реалізовується за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

За зміст публікації несе відповідальність лише Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Рівненської міської ради, і він не відображає позиції Європейського Союзу.


Поділитись: