Працівників управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій відзначено подяками  за внесок у підвищення енергоефективності
Працівників управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій відзначено подяками за внесок у підвищення енергоефективності

Працівники управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій отримали подяки за внесок у підвищення енергоефективності та успішну реалізацію проєкту «Впровадження енергозберігаючих технологій у навчальному закладі м.Рівне» від партнерів проєкту – компаній НЕФКО, SWECO&Garde (консультанти з управління інвестиційним проєктом).

Подяку отримали заступник начальника управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій Роман Ширко та головна спеціалістка Діна Гуріна.

Вищезазначений проєкт впроваджено виконавчим комітетом Рівненської міської ради (ініціатором та координатором виступало Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій) спільно з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією НЕФКО, в рамках програми «Енергозбереження». В рамках проєкту впроваджено енергоефективні заходи у навчально-виховному комплексі (НВК) № 26, по вул. Павлюченка, 24 в місті Рівному.

До реалізації інвестиційного проєкту було залучено управління освіти, управління капітального будівництва, управління бюджету і фінансів виконавчого комітету Рівненської міської ради, представників яких також відзначено подяками.


Висловлюємо подяку компаніям НЕФКО, SWECO&Garde та їх представникам за співпрацю та спільну ефективну роботу.Поділитись: