![Відбулась робоча зустріч в рамках проєкту щодо створення житлових умов для ВПО](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/jwEStkLrER3Yq2bTOWPzEkfhIYsGMpbr.jpeg&w=570&h=321&fit=crop&s=beede4e31a5a46c4d930173b5e60bade)
В рамках підготовки до реалізації проєкту «Створення житлових умов для ВПО в м. Рівне по вул. Драгоманова, 7, Рівненська область (квартири для тимчасового проживання ВПО) / KfW» нещодавно відбулась робоча зустріч, за участю заступника міського голови Ігоря Кречкевича, що виступає головою групи з реалізації проєкту та представників структурних підрозділів виконавчого комітету Рівненської міської ради і Другого регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій.
В ході зустрічі було обговорено особливості реконструкції комунальних будівель під соціальне житло та порядок надання в тимчасове користування житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб. Також визначено подальші кроки щодо підготовки до впровадження проєкту.