![Звіт про прогрес проєкту НЕФКО-1](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/zLKlz7kFk_bxz7bEUtB2nmO_kByPO7T6.jpeg&w=570&h=321&fit=crop&s=caac7a636cead1a9767e524a72ab7560)
В результаті реалізованих заходів в рамках проєкту «Впровадження енергозбереження у трьох школах та системи енергоменеджменту в бюджетних установах м. Рівне», відбулося суттєве зниження обсягу споживання енергоносіїв закладами освіти (ЗОШ №18, 27). Зокрема, у 2020 році в порівнянні з попереднім роком економія енергоносіїв (електроенергія, теплова енергія, вода) у вартісному виразі, а саме в грошових одицях, склала 287 145 грн.
Якщо аналізувати зниження споживання енергоносіїв у відсоткових змінах, то у 2020 році в порівнянні з 2019 роком споживання електроенергії закладами освіти (ЗОШ № 18, 27) зменшилось на 16%, теплової енергії на 10% та води - на 41%.
Порівняно з ситуацією до впровадження проєкту, наприклад, споживання теплової енергії у 2020 році знизилось на 80%.