![Відбулася зустріч керівного комітету з питань реалізації проєкту](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/PfFGJRR3H2NhjJq6-Bp-_eSTSKe3bUdJ.png&w=570&h=321&fit=crop&s=fed8868e21f4a8b3ce3c54ed6d8a045c)
Сьогодні, 23.09.2020 року в онлайн-режимі відбулось засідання представників керівного комітету з питань реалізації проєкту «Культурна спадщина кухні – просування кулінарних традицій через професіоналізацію гастрономічної пропозиції Любліна та Рівного», що фінансується в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.
Представники керівного комітету з міста Рівного (Діна Гуріна - головний спеціаліст управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Рівненської міської ради, секретар керівного комітету; Оксана Макаревич - головний бухгалтер управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Рівненської міської ради; Олеся Гощук - фінансовий менеджер ГО "Агенція сталого розвитку міста") та Любліна (Мачін Кенцько – директор Офісу розвитку туризму Адміністрації міста Люблін; Евеліна Грабан – керівник сектору підтримки і реалізації міжнародних програм та проєктів, Цент міжнародної співпраці Адміністрації міста Люблін; Кароліна Драбік – керівник проєкту, сектор розвитку туристичної пропозиції, Офіс розвитку туризму Адміністрації міста Люблін; Віктор Буйніцький – сектор неінвестиційних проєктів, Управління європейських фондів Адміністрації міста Люблін.) обговорили поточні справи з спільної реалізації проєкту, всі виклики, з якими зіштовхнулась команда проєкту внаслідок пандемії COVID-19 та поділились планами щодо подальших етапів впровадження проєкту.
Проєкт «Культурна спадщина кухні – просування кулінарних традицій через професіоналізацію гастрономічної пропозиції Любліна та Рівного» створено та реалізовується за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. За зміст публікації несе відповідальність лише Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Рівненської міської ради, і він не відображає позиції Європейського Союзу.