![Засідання Українсько-Литовської ділової ради](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/h2ewAG5CguFLPfkEHys7o1jSedY_Zsr1.jpeg&w=570&h=321&fit=crop&s=343d7f881f94f630605c7251a33e256b)
Нещодавно відбулось засідання Українсько-Литовської ради, в якому взяли участь представники Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій Департаменту економічного розвитку Рівненської міської ради.
Спікерами засідання виступили Петро Бешта, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Литовській Республіці, Вальдемарас Сарапінас, Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні, які розповіли про поточні тенденції та перспективи українсько-литовського торговельно-економічного, промислового, інвестиційного співробітництва.
В ході засідання було заслухано представників української сторони (представники центральних органів влади та місцевого самоврядування), які розповіли про потреби України у реконструкції соціальної та освітньої інфраструктури, що може здійснюватись до закінчення війни, а також відбулась презентація українсько-литовських проєктів, що вже реалізуються на території Київської області (житло для переселенців, реконструкція школи та дитячого садка).
Було обговорено перспективи майбутньої українсько-литовської міжрегіональної співпраці, зокрема, щодо будівництва реабілітаційного центру для ветеранів війни, що може бути реалізований на рівні міст-побратимів Фастів-Друскінінка.
Організаторами засідання виступили Український союз промисловців і підприємців (УСПП), Конфедерація промисловців Литви.
Хід засідання можна переглянути за посиланням: