![За активну участь в реалізації транскордонного проєкту подякою міською голови відзначено Олексія Патяку](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/zBr0LOUfY7UEergCItU9qmjXBrDXJoF4.jpg&w=570&h=321&fit=crop&s=cbe9ac3020e4ed37030bddb4002aa561)
За активну участь в реалізації проєкту «Культурна спадщина кухні – просування кулінарних традицій через професіоналізацію гастрономічної пропозиції Любліна та Рівного», професіоналізм та проведення грунтовного дослідження кулінарних традицій рідного краю «Нарис історії кулінарних традицій Рівненщини», подякою міського голови відзначено Олексія Патяку, – кандидата історичних наук, викладача вищої категорії комунального закладу вищої освіти "Рівненська медична академія".
Проєкт «Культурна спадщина кухні – просування кулінарних традицій через професіоналізацію гастрономічної пропозиції Любліна та Рівного» створено та реалізовується за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.