![Візія та місія - фундамент для формування стратегічних цілей та напрямків розвитку](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/t7IQD7j-FW8fYRDqlvNsFp6Nt-MOPrfS.jpg&w=570&h=321&fit=crop&s=47893020cfb81293933c137d2fa9d216)
Візія та місія - фундамент для формування стратегічних цілей та напрямків розвитку
6 лют. 2018 р.
9 лютого 2018 року в рамках проекту "Розробка стратегії розвитку міста Рівного", відбудеться перша стратегічна сесія з розробки візії та місії міста Рівне. Разом із спікером будуть обговорюватись важливі для подальшого формування стратегії розвитку міста складові, а саме:
- візія, яка є логічним пробразом бажаного майбутнього громади, служить основою для формування стратегічних цілей, визначає цілі та напрямки розвитку громади;
- місія, яка є способом досягнення образу бажаного майбутнього та консолідації дій і зусиль, реалізація яких забезпечить існування візії у довгостроковій перспективі.
Захід відбудеться 9 лютого 2018 року о 18-00 годині за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 11, ауд. 162, приміщення Платформи взаємодій “ПРОСТІР” (головний корпус НУВГП, 4-й поверх).
Реєстрація на стратегічну сесію за посиланням є обов’язковою https://goo.gl/forms/
Всі небайдужі, активні мешканці, долучайтесь!