![Відбувся тренінг в рамках Програми Польща-Україна 2021-2027](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/MQez4Y1FTKbmxJeqRGH5HTqmVIdZnkOi.jpeg&w=570&h=321&fit=crop&s=76268b61b48d4dd5d472ce1acb7c063f)
Представники Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій Департаменту економічного розвитку Рівненської міської ради взяли участь в тренінгу, що був організований в рамках Програми Interreg NEXT Польща–Україна 2021-2027.
Мета Програми Interreg NEXT Польща–Україна 2021–2027 – підтримка процесів транскордонного розвитку на кордоні Польщі й України. Програма спрямована на польські й українські прикордонні регіони та цільові групи в цих регіонах.
Спільний Технічний Секретаріат (далі - СТС) Програми організовує навчальні тренінги щодо умов конкурсу для потенційних заявників у кожному регіоні України та Польщі, які належать до території реалізації Програми. Відтак в Рівному відбувся тренінг, на якому представники СТС надали присутнім інформацію про Програму, умови першого конкурсу, подача заявок в рамках якого триває до 31 липня 2023 року, та особливості подачі проєктів через систему WOD2021. Також в рамках тренінгу було обговорено методику оцінювання проєктів та особливості їх відбору.