![Зустріч з представниками Клубу мерів](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/wWrq2PmvQKSnB9Ry4iJXcjO4fzHmNT7J.jpg&w=570&h=321&fit=crop&s=67ad1e4b255a6d72f9e0cec75cc3b7a0)
Сьогодні представники виконавчого комітету Рівненської міської ради за участі Рівненського міського голови Олександра Третяка провели зустріч з представниками ГО "Клуб мерів" та компанією EoT Global Inc. (США).
На зустрічі було озвучено, що Клуб Мерів разом із партнерами, у першу чергу стратегічним партнером компанією EoT Global Inc. (США), мать на мері розвинути економіку кожної громади за рахунок реалізації інвестиційних проєктів громади, у тому числі приватних бізнесів, а також залучення як внутрішніх, так і міжнародних партнерів для реалізації різного роду взаємовигідних угод.
В ході зустрічі також було обговорено особливості Рівненської міської територіальної громади, проєкти що реалізуються в громаді та шляхи залучення інвестицій в громаду.
Сподіваємось, що співпраця з Клубом мерів та його партнерами сприятиме розвитку інвестиційних проєктів в Рівненській громаді.