Відбулась стартова зустріч в рамках проєкту, спрямованого на облаштування житла для внутрішньо переміщених осіб
Відбулась стартова зустріч в рамках проєкту, спрямованого на облаштування житла для внутрішньо переміщених осіб

Нещодавно відбулась стартова онлайн-зустріч в рамках реалізації проєкту «Реконструкція та відновлення муніципальної інфраструктури м. Рівне для проживання внутрішньо переміщених осіб». Метою проєкту є створення сприятливих умов для проживання внутрішньо переміщених осіб шляхом впровадження заходів з реконструкції та енергозбереження будівлі комунальної власності м. Рівне.

Проєкт буде реалізовано в рамках нової програми НЕФКО «Реконструкція та відновлення муніципальної інфраструктури», що фінансується Інвестиційною платформою сусідства Європейського Союзу (NIP). Програма створена для забезпечення постійним житлом переселенців, шляхом перепрофілювання існуючої будівлі і забезпечення комфортних умов проживання.
Зустріч відбулась за участю заступника міського голови Ігоря Кречкевича, що є головою групи з реалізації проєкту, представників структурних підрозділів виконавчого комітету Рівненської міської ради, які залучені до робочої групи з реалізації проєкту та представників компаній NEFCO, Green Garden & Garde.
Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій виступає координатором даного проєкту.
В ході зустрічі обговорено етапи впровадження першочергових заходів проєкту, а також особливості проведення закупівель робіт.
Поділитись: