![Відбулась робоча онлайн-зустріч в межах реалізації проєкту Рівне НЕФКО-3](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/fJx4tsNYPgbCQJBFZGqa1g7-4OCohtdF.jpg&w=570&h=321&fit=crop&s=cb376cc30e29d1fe235fe0feba4ff5fc)
Відбулась робоча онлайн-зустріч в межах реалізації проєкту Рівне НЕФКО-3
23 квіт. 2021 р.
Нещодавно відбулась робоча онлайн зустріч за участю заступників міського голови І.Кречкевича, О.Піщанського та представників структурних підрозділів виконавчого комітету Рівненської міської ради, що залучені до реалізації проєкту НЕФКО-3 "Впровадження енергозбереження в закладах та установах, що належать до комунальної власності м.Рівне та модернізація вуличного освітлення" з представниками компаній Гарде, Свеко та НЕФКО, які виступають консультантами та партнерами проєкту.
В ході зустрічі обговорено етапи та прогрес проведення закупівель проєтних робіт, робіт та послуг в рамках вищезазначеного проєкту.