![В закладах освіти, щодо яких здійснено заходи з термомодернізації, економія споживання тепла становить від 33%](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/eBtfHW4VEPl5_0j1LZGN7bnOTNfLmpx0.jpg&w=570&h=321&fit=crop&s=3a0f360b27566e2ce412f1d12f29c522)
В місті Рівному протягом 2017-2019 років було впроваджено два проєкти спільно з Північною екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО щодо термомодернізації трьох освітніх закладів, а саме: Рівненський ліцей № 18, Рівненський ліцей № 27 та Рівненський ліцей № 26.
Результатом впровадження проєктів, стала значна економія споживання енергоресурсів закладами, а саме електроенергії та тепла. Економія у відсотковому еквіваленті у 2021 році порівняно з періодом до впровадження проєкту (2017 роком) становить від 30 до 49% залежно від комунального закладу. Економія електроенергії становить від 14 до 18%, залежно від певного закладу.
Якщо робити порівняння споживання енергоносіїв закладами освіти у 2022 році та 2017 році, то економія споживання електроенергії становить 33-43%, а економія споживання тепла 36-60% залежно від закладу. Детальніше розрахунки економії споживання енергоносіїв комунальними закладами освіти Рівного можна переглянути в презентаційному матеріалі, що додається.
Дякуємо компанії НЕФКО за плідну співпрацю, яка сприяє значній економії коштів бюджету територіальної громади.
Додаткові матеріали
- прогрес проєктів НЕФКО 1.pdf (1,951 мебібайта)