![В Рівненській міській територіальній громаді працює платформа сприяння релокації бізнесу](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/N_q5R_IEP07n8IgWJDuq41u8DdzFbTha.jpg&w=570&h=321&fit=crop&s=537ce7e5ccaf967fdaa3fa93f4bb58b0)
Платформа створена для бізнесу, який потребує релокації.
Якщо ви маєте вільні виробничі потужності (площі, склади, приміщення), які допоможуть великим і малим підприємствам продовжувати працювати, розмістіть їх на платформі https://relocation.rv.ua/.
Кожен, хто публікує інформацію про вільне приміщення, має можливість здати його в оренду на безкоштовній або комерційній основі, або ж продати.
Переглянути список наявних вільних виробничих приміщень в Рівненській міській територіальній громаді можна за посиланням:
http://investrv.org.ua/storage/web/source/1/vBlnsX...
Якщо у вас є потреба в релокації бізнесу із зони бойових дій, заповніть коротку інформацію про спеціалізацію вашого бізнесу та потребу в виробничому приміщенні, ресурсах, тощо перейшовши за посиланням:
Перелік актуальних потреб обробляють працівники Департаменту економічного розвитку Рівненської міської ради.
Рівненська міська територіальна громада – комфортна для релокованого бізнесу. Адже в громаду переміщено 24 бізнеси із зони бойових дій. Це компанії з виробництва одягу, продуктів харчування, ресторанний бізнес, медичні послуги, тощо.
Заохочуємо продовжити вашу справу в Рівненській міській територіальній громаді. А ми вам в цьому допоможемо.