![Установча зустріч щодо проекту НЕФКО-3](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/ED-OZq4zIe5HOtzogH4bcXzo4vX8Dhm2.jpg&w=570&h=321&fit=crop&s=64cd6771cdbbdb57938463c5db02e6c8)
Установча зустріч щодо проекту НЕФКО-3
12 черв. 2019 р.
11-12 червня 2019 року відбулась установча зустріч щодо проекту «Впровадження енергозбереження в закладах та установах, що належать до комунальної власності м. Рівне» представників компанії НЕФКО, СВЕКО/ГАРДЕ та представників міста Рівного за участю міського голови.
На зустрічі були обговорені подальші умови співпраці з корпорацією НЕФКО в сфері енергоефективності та вуличного освітлення.