![Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій налагоджує співпрацю з релігійною спільнотою Рівненської громади](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/rAcFU_GCzOAophWhISDS55O9bZU5Bi-e.jpg&w=570&h=321&fit=crop&s=4733b1441b4f03b521b446165525da83)
Подано заявку на участь у конкурсі грантової підтримки "Активна церква у громаді" в рамках програми "Лідерство і служіння". На конкурс подано соціальну ініціативу, розроблену у взаємодії з релігійною спільнотою, представниками органів місцевого самоврядування та активістами Рівненської громади.
Заявку подано Управлінням з питань стратегічного розвитку та інвестицій спільно з релігійною організацією «Релігійна громада парафії Свято-Покровського Кафедрального собору Рівненської єпархії УПЦ».
Проєкт спрямований на емоційне розвантаження ВПО/дітей ВПО та їх інтеграцію в Рівненську міську територіальну громаду, шляхом проведення майстер-класів (проведення арт-терапії для дітей віком до 18 років: казкотерапія, малюнкова терапія, арт-терапія на основі використання глини; майстер-клас з сукання свічки) на території собору.
Максимальна сума міні-гранту до 25 000 грн.
Результатами реалізації проєкту є:
- щонайменше 90 дітей взяло участь у творчих заняттях на основі арт-терапії;
- покращено психологічне здоров'я щонайменше у 105 внутрішньо переміщених осіб;
- налагоджено взаємодію в Рівненській громаді з щонайменше 105 внутрішньо переміщеними особами.