![Участь у вебінарі](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/PF_RyL1rbfHYgUJaF85Ws030PfBC4iAe.webp&w=570&h=321&fit=crop&s=144fae5b1ededc7ecdcdb5a0fd7e13a2)
Участь у вебінарі "Технічна та консультаційна підтримка українських громад у запровадженні просторового муніципального енергетичного планування"
22 лист. 2023 р.
Працівники Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій Департаменту економічного розвитку взяли участь в онлайн-заході "Технічна та консультаційна підтримка українських громад у запровадженні просторового муніципального енергетичного планування".
В ході заходу розглядались питання:
- поточний стан системи теплопостачання міста;
- джерела та зони теплопостачання;
- стан та пошкоджуваність мереж;
- аналіз типів споживачів;
- гранти та донорське фінансування теплових насосів, когенераційних установок, сонячних панелей як важливих компонентів енергетичної безпеки в умовах відключення світла.
Захід відбувся 22-24 листопада в рамках проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та співфінансуванням Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).
*картинка взята з мережі Інтернет