![Участь представників управління у семінарі «Партнерство міських та сільських територіальних громад: нові можливості місцевого розвитку»](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/KHgIREm5lQ6RmmgmmrPrZka_iFqRnzaf.jpg&w=570&h=321&fit=crop&s=9d9bb2e4041362de7d77bc7e7b4d4191)
Участь представників управління у семінарі «Партнерство міських та сільських територіальних громад: нові можливості місцевого розвитку»
6 бер. 2019 р.
5-6 березня 2019 року представники управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій взяли участь у семінарі «Партнерство міських та сільських територіальних громад: нові можливості місцевого розвитку», який відбувся в рамках проекту «Партнерство міських та сільських громад як ефективний інструмент місцевого економічного розвитку» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Під час семінару ознайомилися з інформацією про різноманітні можливості місцевого розвитку та обговорено ідеї спільних проектів розвитку.
Додаткові матеріали
- 6.03.фото.jpg (82,322 кібібайта)