Шановні рівняни!
27 серп. 2021 р.
Безсумнівно, це місто для кожного з нас значить щось важливе, хтось тут народився і провів щасливі роки дитинства, хтось зустрів свою першу любов, хтось досяг своєї першої перемоги, хтось здійснив свою першу заповітну мрію.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1/16/1f90d.png)
Це свято об’єднує усіх, кому дороге місто - його вулиці, будівлі, сквери, парки і храми, його героїчне минуле і трудове сьогодення. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив його історію, збагачував традиції, розбудовував та боронив від ворога.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1/16/1f90d.png)
Бажаємо, щоб з кожним роком Рівне розквітало і ставало гарнішим, щоб краще жилося його мешканцям, щоб ми ставали толерантнішими, добрішими і милосерднішими один до одного, щоб це свято завжди єднало і гуртувало нас в одну велику Рівненську родину.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1/16/1f90d.png)
Вітаємо з днем нашого міста і хочемо побажати мирного нам усім неба над головою, добра, взаємоповаги і чудових можливостей росту і розвитку!
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
Нехай кожен житель пишається своїм містом!
![](http://investrv.org.ua/storage/web/source/1/N_qZ0_ZdjPMHaCAaTQIGPFZP9OOfv8Yh.png)