![Робоча зустріч в рамках проекту «Партнерство між міськими та сільськими територіальними громадами як ефективний інструмент економічного розвитку»](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/p84c5JMZ552gfEXBKFcjfHfzgBISbSQv.jpg&w=570&h=321&fit=crop&s=fac5741aad54d761b7b3e6dfef689cce)
Робоча зустріч в рамках проекту «Партнерство між міськими та сільськими територіальними громадами як ефективний інструмент економічного розвитку»
21 черв. 2019 р.
21 червня 2019 року представники управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій взяли участь у черговій робочій зустрічі в рамках проекту «Партнерство між міськими та сільськими територіальними громадами як ефективний інструмент економічного розвитку», який реалізовує Інститут громадського суспільства за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe спільно з Рівненським Центром розвитку місцевого самоврядування.