Рівненська міська територіальна громада продовжує спільно з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією реалізацію інвестиційного проєкту НЕФКО-3
Рівненська міська територіальна громада продовжує спільно з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією реалізацію інвестиційного проєкту НЕФКО-3

У 2021 року розпочалась реалізація проєкту «Впровадження енергозбереження в закладах та установах, що належать до комунальної власності м. Рівне та модернізація вуличного освітлення», координатором проєкту виступає управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій.

Нагадаємо, що загальна вартість проєкту становить 6,731 млн. євро та включає два компоненти: впровадження заходів з термомодернізації (31 громадська будівля, 11 з яких підлягають повній енергомодернізації), а також модернізацію вуличного освітлення - заміна на 86 вулицях міста понад 4 тисяч світильників вуличного освітлення новими зі світлодіодними лампами, заміна 195 ліхтарних опор тощо.
Окрім покращення візуалізації будівель, умов перебування в приміщеннях дітей та персоналу, поліпшення стану освітлення вулиць міста, одним із найважливіших аспектів проєкту є економія бюджетних коштів на оплату енергоносіїв. Згідно техніко-економічного обґрунтування, реалізація вжитих заходів дозволить економити бюджету територіальної громади близько 27 млн. грн. щорічно (теплопостачання на 40 % - 5,6 млн. грн., електроенергія на 24 % - 7,4 млн. грн., водопостачання на 5-6% - 40 тис. грн.).
Для прикладу, реалізація двох попередніх проєктів вже дозволила зменшити в 2018 - 2020 роках видатки з місцевого бюджету на оплату споживання енергоресурсів закладів освіти, в сумі понад 3 млн. грн., у минулому році економія становила 800 тис. грн.
Про стан реалізації проєкту НЕФКО-3 можна ознайомитись за посиланням:


#Rivne #NEFCO #NEFCOinUkraine #енергоефективність #Рівне #invest #project #energy


Поділитись: