![Рівне відвідали представники Генерального консульства Чеської Республіки у Львові](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/bea0Ah254kgP_nVQS7fzTXMAfrwqrZuV.jpg&w=570&h=321&fit=crop&s=efbde669638a5fed9f43aed5c5160d29)
Сьогодні представники виконавчого комітету Рівненської міської ради за участю міського голови Олександра Третяка зустрічали в нашому місті Давіда Нови, Генерального консула Чеської Республіки у Львові та Владіміра Кадлеу - консула, заступника Генерального консула Чеської Республіки у Львові.
Міський голова розповів пану Генеральному консулу про потреби, які зараз має місто Рівне, зокрема що в умовах воєнного стану місту першочергово необхідні генератори, а також зазначив що місто зацікавлене в реалізації проєкту зі створення реабілітаційного центру для військових. Також було звернено увагу і на інші сфери, які потребують розвитку та оновлення – а саме тролейбусний парк.
Роман Ширко, заступник начальника управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій Департаменту економічного розвитку звернув увагу на те, що Рівне та Чеська Республіка мають досить дружні відносини в сфері торгівлі. Адже Чеська Республіка є країною-партнером, куди Рівне найбільше експортує товарів (6 6651,3 тис. дол. США у 2020 році – 5 місце серед найбільших країн-партнерів експорту товарів та 4044,6 тис. дол. США у 2021 році). Вагому частку Чеська Республіка займає і серед імпорту товарів - 1 649,6 тис. дол. США у 2020 році та 1539,4 тис. дол. США у 2021 році.
Дякуємо представникам Генерального консульства Чеської Республіки у Львові за дружню підтримку нашого міста.