![Результати поточного (річного) моніторингу проєкту «Культурна спадщина кухні – просування кулінарних традицій через професіоналізацію гастрономічної пропозиції Любліна та Рівного»](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/jE78lpJHDB3w2ahJV0VJl8AN0OoOMeRp.png&w=570&h=321&fit=crop&s=baef58a691db3f0dcd3ca172798841c3)
Результати поточного (річного) моніторингу проєкту «Культурна спадщина кухні – просування кулінарних традицій через професіоналізацію гастрономічної пропозиції Любліна та Рівного»
6 січ. 2021 р.
Представляємо результати поточного (річного) моніторингу проєкту «Культурна спадщина кухні – просування кулінарних традицій через професіоналізацію гастрономічної пропозиції Любліна та Рівного», за період з 01.02.2020 до 31.12.2020 року.
Проєкт «Культурна спадщина кухні – просування кулінарних традицій через професіоналізацію гастрономічної пропозиції Любліна та Рівного» створено та реалізовується за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.
За зміст публікації несе відповідальність лише Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Рівненської міської ради, і він не відображає позиції Європейського Союзу.
Додаткові матеріали
- звіт річний МАЦИК.pdf (497,548 кібібайта)