![Пройшов вебінар на тему «Інвестиційна активність громад»](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/IV0QO1RuxUaBP-sjmz-FmTsBoiyWkKeJ.jpeg&w=570&h=321&fit=crop&s=c5a53fb9a80e39459485d749ae9789df)
Пройшов вебінар на тему «Інвестиційна активність громад»
26 квіт. 2023 р.
Сьогодні відбувся вебінар, організований Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» на тему «Інвестиційна активність громад».
В заході взяли участь представники Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій Департаменту економічного розвитку, в ході якого було розглянуто такі питання:
- Як зробити громаду привабливою для інвесторів
- Інвестори зовнішні та внутрішні
- Пошук та вибір інвестора
- Промоція громади та інвестиції
«Інвестиційна активність громад є дуже важливою для економічного розвитку та підвищення рівня життя мешканців громади. Залучення інвестицій до громади може допомогти створити нові робочі місця, покращити інфраструктуру, забезпечити доступність та сприяти загальному розвитку громади», – підкреслила Тетяна Нужда, експертка Платформи «Економіка та інвестиції» Всеукраїнської Асоціації ОТГ.
Детальніше з презентацією спікера можна ознайомитись за посиланням: