![Програма Іnterreg Europe відкриває нові можливості для України та Рівненської громади](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/dXL61-Bjm07afaoHGvNz5N6T3sHF7YFo.jpg&w=570&h=321&fit=crop&s=3cc140b1c9180abd1e03d1462ef4901b)
Працівники Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій взяли участь в інформаційному дні програми Іnterreg Europe.
Онлайн-захід організовано Департаментом координації міжнародної технічної допомоги Секретаріату Кабінету Міністрів України.
25 січня 2024 року в онлайн-форматі розглянуто наріжні особливості Програми та проєктів, розглянуто умови участі для потенційних українських партнерів, а також учасники докладно ознайомилися із можливостями платформи Policy Learning.
«Приєднання України наприкінці минулого року до цієї програми відкриває для нас суттєві можливості. Глобально – відтепер ми одержали доступ до всіх країн партнерів цієї програми, а не лише тих, що межували з Україною. Також в програму внесено певні зміни і ми можемо приєднуватися до проєктів, які вже перебувають у процесі реалізації, також може бути збільшений їх початковий загальний бюджет. Нині ми з колегами знайомимося з платформою програми, вивчаємо можливості, надалі будемо шукати проєкти, які будуть корисні Рівненській громаді, шукатимемо партнерів у нових країнах. Відмічу, що старт програми для України запланований на весну-літо цього року», – зауважує начальник Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій Володимир Муляр.