![Проєкт тижня: «Культурна спадщина кухні – просування кулінарних традицій через професіоналізацію гастрономічної пропозиції Любліна та Рівного»](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/p6D8FAJ8MM4I-lh9ZRRIY8hrZ6OQASq3.jpg&w=570&h=321&fit=crop&s=0c212d6c3460f465e3c1fc344953e67b)
Відбулось онлайн обговорення минулорічних результатів роботи за програмою прикордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020» за участю Секретаріату Кабінету Міністрів України та представників проєктів, що отримали фінансування в рамках Програми.
В ході обговорення результатів було представлено проєкт «Культурна спадщина кухні – просування кулінарних традицій через професіоналізацію гастрономічної пропозиції Любліна та Рівного», який реалізовується управлінням з питань стратегічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Рівненської міської ради в партнерстві з ГО «Агенція сталого розвитку міста» та Адміністрацією міста Люблін.
Також було відмічено, що даний проєкт був визначений Програмою транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020» як «проєкт тижня», з детальнішою інформацією можна ознайомитися за посиланням:
https://www.pbu2020.eu/ua/news/2082
Проєкт «Культурна спадщина кухні – просування кулінарних традицій через професіоналізацію гастрономічної пропозиції Любліна та Рівного» створено та реалізовується за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.
За зміст публікації несе відповідальність лише Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Рівненської міської ради, і він не відображає позиції Європейського Союзу.