![Представники управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій взяли участь у онлайн-семінарі](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/rN29xrmk8rtcysNEhe4Pno5blAN3DJ1p.jpg&w=570&h=321&fit=crop&s=7c73888f213aa2020c5f658b4df75857)
Представники управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій взяли участь у онлайн-семінарі "Підтримка ідентифікації та підготовки проєктів місцевого розвитку регіонального значення" за підтримки Програми "U-LEAD з Європою"
31 бер. 2021 р.
31 березня 2021 року представники управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій взяли участь у онлайн-семінарі "Підтримка ідентифікації та підготовки проєктів місцевого розвитку регіонального значення" за підтримки Програми "U-LEAD з Європою".
Під час семінару учасники ознайомилися із завданнями Програми "U-LEAD з Європою", які в подальшому допоможуть територіальним громадам у підготовці та найбільш ефективному доступі до джерел фінансування проєктів місцевого розвитку.
Також, учасники семінару обговорили з експертами Програми типи та важливість проєктів місцевого розвитку регіонального значення, основні процеси ідентифікації та підготовки проєктів місцевого розвитку регіонального значення, механізм підтримки U-LEAD муніципальним партнерствам.