![Підписано меморандум про співпрацю з Українським фондом соціальних інвестицій](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/cDqhv6IInRse5f8VArzhhwh-uoZMxVmA.jpeg&w=570&h=321&fit=crop&s=bcff1180f65d1b5d8559479998190e81)
Рівне стало учасником проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» (УФСІ IX)» (УФСІ – Український фонд соціальних інвестицій).
“Завдяки участі у проекті, ми зможемо перетворити приміщення, які досі не використовувалися, на житло для соціально незахищених верств, вимушено переміщених осіб, тих, хто втратив дім і немає куди повернутися. Ми запропонували представникам фонду ряд будівель, а вже вони обрали поки що одну - довгобуд на Драгоманова - де і будуть облаштовані квартири,” - розповів міський голова Рівного Олександр Третяк.
Фонд соціальних інвестицій наразі діє у співпраці з донором - Урядом Німеччини через німецький державний банк розвитку (KfW).
Загалом на будівництво та реконструкцію будівлі в м. Рівне, вул. Драгоманова, 7 планується виділити до 2,4 млн. євро.
Крім того, найближчим часом буде визначено ще одну будівлю в Рівненській міській територіальній громаді, де також буде проведено ремонтні роботи за кошти гранту Уряду Німеччини.