![НЕФКО знову в Рівному](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/PxEzE0WUJ1e1q2IRm86WCm3V30OCXF-B.jpg&w=570&h=321&fit=crop&s=7a022e5a93b7004ff57f1f74f1992c38)
В управлінні з питань стратегічного розвитку та інвестицій протягом трьох днів з 4 по 6 листопада запланована робота щодо підготовки до реалізації проєкту НЕФКО-3 «Впровадження енергозбереження в закладах та установах, що належать до комунальної власності м. Рівне».
У перший день робочої зустрічі взяли участь представники компаній НЕФКО, Свеко та Гарде, міський голова В. Хомко, представники структурних підрозділів виконавчого комітету Рівненської міської ради, які залучені до підготовки проєкту НЕФКО-3 (управління освіти, управління капітального будівництва, управління бюджету і фінансів), а також ПрАТ «Еско-Рівне» та КП «Міськсвітло».
Основними питаннями, що були обговорені під час зустрічі стали заходи з енергоефективності, які планується впровадити в закладах освіти (школах та дошкільних закладах освіти) міста.
Також, обговорено основні фінансові аспекти проєкту, такі як загальна вартість інвестицій, термін окупності та загальна економія від впровадження енергоефективних заходів.