![Культурна спадщина кухні. З чого все почалось?](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/tjprke0hcHaWpm9d_tBFXddoRiTF-0m1.jpg&w=570&h=321&fit=crop&s=02f79cb48c7ecdbacf9ea5d6fa2a6717)
Культурна спадщина кухні. З чого все почалось?
26 трав. 2020 р.
http://investrv.org.ua/storage/web/source/1/w12Go7f2JVowArSrUJkRSYUCeD6idb64.pdf
Проєкт «Культурна спадщина кухні – просування кулінарних традицій через професіоналізацію гастрономічної пропозиції Любліна та Рівного» створено та реалізовується за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.
За зміст публікації несе відповідальність лише Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Рівненської міської ради, і він не відображає позиції Європейського Союзу.