![До дня міста Рівне здійснено презентацію проєкту «Культурна спадщина кухні – просування кулінарних традицій через професіоналізацію гастрономічної пропозиції Любліна та Рівного»](http://investrv.org.ua/storage/web/index.php?r=glide/index&path=1/Qy7mj4uEbJT4kkXzyY4023ToAMOtJcoR.jpg&w=570&h=321&fit=crop&s=05b1d45a212d87b286ddc8734b877a82)
30 серпня 2020 року, до дня міста Рівне, під час відкриття Вуличної Майстерні Міста, здійснено презентацію проєкту «Культурна спадщина кухні – просування кулінарних традицій через професіоналізацію гастрономічної пропозиції Любліна та Рівного».
Відео за посиланням:
https://www.facebook.com/watch/?v=787904768626986&...
Проєкт транскордонної співпраці «Культурна спадщина кухні – просування кулінарних традицій через професіоналізацію гастрономічної пропозиції Любліна та Рівного» реалізується спільно з ГО Агенція сталого розвитку міста, Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій. РІВНЕ, Miasto Lublin, у межах Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine.
Проєкт створено та підтримано за фінансової підтримки Європейського Союзу. За зміст несе відповідальність лише ГО «Агенція сталого розвитку міста», і він не відображає позиції Європейського Союзу.